Dlaczego My

Fachowe serwisy to zazwyczaj nie sklep wielobranżowy, ale wyspecjalizowane firmy, które od lat zajmują się tylko naprawą felg. Nasza firma właśnie taka jest.

Zajmujemy się od 16 lat naprawą felg samochodowych i motocyklowych, mamy urządzenia nowoczesne do obsługi wszystkich felg samochodowych, prostowanie , spawanie, przetaczanie, wyważanie.

Odradzamy naprawę w punktach zmiany opon i wulkanizacji. Pracują tam ludzie, którzy nie znają się na prostowaniu felg i zwykle traktują tego typu zlecenie jako dodatek do pensji. Często zdarza się, że taka felga jest naprawiona nieprofesjonalnie, i jest to niebezpieczne dla dalszego użytkowania.

Naprawa felg wymaga fachowej ręki oraz wieloletniego doświadczenia.

Korzyści z prostowania felg:

Nie uszkadza się zawieszenie, nie niszczy łożysk lepszy komfort podróżowania.

Z naszego doświadczenia co trzecie auta ma krzywe felgi.

Wyważanie kół, używamy model geodyna 7340 laser firmy Hofmann jest traktowany przez producenta jako krok milowy w cyfrowych wyważarkach. W maszynie zastosowano opatentowane technologie, które przyśpieszają pracę, ale także zapewniają precyzję i bezpieczeństwo.

Spawamy felgi spawarkami Lincoln Electric ac dc najwyższej jakość dla bezpieczeństwa i długiego użytkowania naprawionej felgi.

 

 

Script logo
Script logo